🌿 Zamów stoisko już dziś❗ 🌿 Od 9 września ceny idą w górę❗  

Organizator:

Arena Krajobrazu na Targach Gardenia 2022

Podziel się

Arena Krajobrazu po raz trzeci na Targach Gardenia! To coraz bardziej popularne wydarzenie przeznaczone dla architektów krajobrazu, projektantów i ogrodników, w czasie którego międzynarodowi specjaliści gromadzą i porządkują rozproszoną wiedzę poprzez warsztaty na żywo, szkolenia, przeglądy portfolio. Spotkanie umożliwia wymianę kontaktów i doświadczeń, dając pełen inspiracji i emocji trwały kanał wzajemnej komunikacji pomiędzy profesjonalistami oraz ich kontrahentami.

Prace nad kolejną edycją Areny Krajobrazu w 2022 roku nabierają tempa! Już 17-19 listopada spotkamy się na trzeciej edycji Areny Krajobrazu w Poznaniu podczas Targów Gardenia.

Po raz kolejny będziemy inspirować architektów, konfrontować postawy, prezentować rozwiązania z różnych stron świata. W dwóch poprzednich edycjach gościliśmy projektantów z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Finlandii, Rumunii i Chin oraz liczne grono Polskich profesjonalistów. Tegoroczna Arena Krajobrazu pozostanie wierna swoim głównym założeniom - będziemy gościć najwybitniejszych architektów i zarządców terenów zielonych z Europy i Świata! Nie zabraknie również warsztatów i wykładów prowadzonych przez profesjonalistów z Polski.

Do zobaczenia 17-19 listopada 2022 na Arenie Krajobrazu w czasie Gardenii w Poznaniu!

Jeśli chcesz otrzymać aktualne informacje zarejestruj się:

ZAPISZ MNIE!