🌿💚 Do zobaczenia już w lutym! 🌿💚 GARDENIA 2022 - w dwóch edycjach: luty i listopad 🌿💚  

Organizator:

Arena Krajobrazu na Targach Gardenia 2022

Podziel się

Arena Krajobrazu po raz trzeci na Targach Gardenia! To coraz bardziej popularne wydarzenie przeznaczone dla architektów krajobrazu, projektantów i ogrodników, w czasie którego międzynarodowi specjaliści gromadzą i porządkują rozproszoną wiedzę poprzez warsztaty na żywo, szkolenia, przeglądy portfolio. Spotkanie umożliwia wymianę kontaktów i doświadczeń, dając pełen inspiracji i emocji trwały kanał wzajemnej komunikacji pomiędzy profesjonalistami oraz ich kontrahentami.

Prace nad kolejną edycją Areny Krajobrazu w 2022 roku nabierają tempa! Już 11 lutego spotkamy się na trzeciej edycji Areny Krajobrazu w Poznaniu podczas Targów Gardenia.

Po raz kolejny będziemy inspirować architektów, konfrontować postawy, prezentować rozwiązania z różnych stron świata. W dwóch poprzednich edycjach gościliśmy projektantów z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Finlandii, Rumunii i Chin oraz liczne grono Polskich profesjonalistów. Tegoroczna Arena Krajobrazu pozostanie wierna swoim głównym założeniom.

Miło nam poinformować, że 11 lutego 2022 roku będzie dniem Francji na Arenie Krajobrazu. Zaproszenie do udziału w nadchodzącej edycji przyjęli:

  • Jacques Soignon - Dyrektor parków i ogrodów departamentu Nantes.
  • Françoise Lenoble-Prédine - Prezes stowarzyszenia skupiającego narodowe kolekcje roślin Francji
  • Eric Benoit - naczelny ogrodnik Parku Bagatelle w Paryż

Nie zabraknie również oczywiście warsztatów i wykładów prowadzonych przez profesjonalistów z Polski.

Do zobaczenia 11- 12 lutego 2022 na Arenie Krajobrazu w czasie Gardenii w Poznaniu!

Jeśli chcesz otrzymać aktualne informacje zarejestruj się:

ZAPISZ MNIE!