Dziękujemy, że byliście z nami 🌿💚 Do zobaczenia na kolejnej edycji! 🌿💚  

Organizator:

Lista Wystawców Targów Gardenia 2020

Podziel się

Ekspozycja targowa obejmie 6 pawilonów, wypełnionych nowościami na sezon 2020 z zakresu roślin i akcesoriów niezbędnych do ich uprawy, narzędzi i sprzętu ogrodniczego, zarówno do użytku prywatnego jak i komercyjnego, a także elementów wyposażenia ogrodów i architektury krajobrazu.

WYSTAWCA PAWILON STOISKO
4 FLOWER Sp. z o.o. 8 19
4IQ GROUP Sp. z o.o. 5A 13
A&M Kałuzińscy Szkółka Polskie Korzenie 7A 32
A+M Andrzej Brylak 6 15
ABRYS Sp. z o.o. 5 66
AC Sp. z o.o. 8 38
ACTIVA POLSKA Sp. z o.o. 5 146
ADM GREENTRADERS bvba 8 10
Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o. 7A 40
AGM Grupa Mediowa Jakub Mościcki 5 8A
Agro de Arend B.V. 8 36
AGROHUM Jakub Skowroński 5 98
AGRO-LAND Spółka z o.o. 5 110
AGROSIMEX Sp. z o.o. 5 89
AGRO-SUR Sp. z o.o. i wspólnicy Sp.Komandytowa 8 25
AKROLITHOS SA 5A 19
AKWEDUKT Sp.j. 8 34
AL- KO 5 2
Alfa RK Sp. z o.o. Sp.k. 8 37
ALLPLANTS Mateusz Krzewicki 7A 2
AMMA Adam Milczarek 8 44
ANDREWEX Sp. z o.o. 5A 26
Anhet Industry and Trade (Qingdao) Co.,Ltd. 5 131
ANLUX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. 5A 11
ANMAX s.c. 5 22
ARBOEKO s.r.o. 8 2
Architektura Ogrodowa WOOD DESIGN Waldemar Wilk 6 79
AROMALAB Eliza Puda 6 41
ART PV GLOBAL Sp. z o.o. 6 58
Aureus Fin Sp. z o.o. 5 123
AVT- Korporacja Sp. z o.o. 5 90A
B Green Polska 5 106A
BELLO 5A 6
BENEX Banaszkiewicz Sp. j. 5 80
BEVO Spółka z o.o. 8 35
BIG Bożena Szewczyk, Zbigniew Szewczyk s.c. 5 21
BIOPHARMACOTECH Sp. z o.o. Spółka Komandytowa 5 25
BIO-PRODUKTY Sp. z o.o. Torf - Kora - Palety 5 17
BIOVITA Spółka jawna M. Danecki, J. Danecka 5 81
Biuro Handlowe RUDA Sp. z o.o. Sp.k. 5 14
Blanka Greplova 8 10
BLOEMISTERIJ LEYBAERT BVBA 8 10
BOOMKWEKERIJ BOGAERT bvba 8 21
Boomkwekerij E. de Jong 8 16A
BÓR Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Bartosz Wrona 7A 13
BRADAS Sp. z o.o. Sp.k. 5 35
Broker Maszyny Sp. z o.o. 5 4
BROS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. 5 62
BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. 5 56
BRUNO NEBELUNG GmbH 5 72
Burda Media Polska Sp. z o.o. 5 9A
CAMP Safety 5A 8
CAMPER 5A 8
CATCHSHIFT Sp. z o.o. 5 53
CEBULKOWY RAJ Derek Mariusz 6 61
CELL-FAST Sp. z o.o. 5 61
CEMEX Polska Sp. z o.o. 5A 23
Centrala Nasienna KALNAS Sp. z o.o. 5 76
Centrum Ogrodnicze Tomasz Tarkowski 6 16
Centrum Techniki Rolniczej Sp. z o.o. 5 21A
CERES INTERNATIONAL Sp. z o.o. 8 41 / 42
CERNIN s.r.o. 5A 9
CHANGZHOU DUOMIANTI IMP&EXP Co.,Ltd 5 136
Changzhou Grammy International Co.,Ltd 5 137
CHOMIK M. Świeży Sp.j. 5 126
CLEMATIS Źródło Dobrych Pnączy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa 7A 38
COMTEL GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. 5 117
CONTAINER CENTRALEN POLSKA Sp. z o.o. 8 45
Daewoo Poland SA 5 16
DDD TRGOVINA IN SVETOVANJE, Katarzyna Ewa Slapnik s.p. 5 54A
Deforche Construct NV 8 51
DELIS Artur Ferenc 6 40/ 69
Direct Home and Garden Sp. z o.o. 5 97
DMM 5A 8
DOBRY DOM Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 5 38
DOMOWE SANATORIUM - Zimnoch Sp.j. 6 56
DON PLAST Beata i Tadeusz Michorczyk Spółka jawna 5 105
DonKwiat Grzegorz Smołecki 8 47
Drago Sp. z o.o. Sp.k. 5 11
DREWEK Gospodarstwo Szkółkarskie 7A 15
DROG BRUK A.P. Szczerek Sp.j. 5A 6
Dry Walker 5 83
DUET Sp.j. Konopka, Pełka 7A 27
DZIKI MIÓD Krzysztof Piwowar 6 55
ECO LINE Sp.  z o.o. 5 88
EcoFamily s.r.o. 6 2/ 60
EDUCARIUM Sp. z o.o. 5 144
EKOBAT Maciej Chajdys 5 77
EKO-BORD SYSTEM Karol Gmachowski 5A 12
Ekodeal Sp. z o.o. 5 103
EKOKOMPLEKS-ALVANAEKO Krzysztof Oleksowicz 5 20A
EL-DA Dagmara Czyżewska 6 59
ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k. 5 124
ELKNER-SERVICE Rafał Elkner 5 95
ELS POLAND Sp. z o.o. 5A 4
Elżbieta Janasek 6 84
Emeralld Polska Sp. z o.o. 5 40
Energreen S.r.l. 5 47
ERMET Sp.j. Piotr Pięta i Wspólnicy 5 39
EUROFLORA Andrzej Otwiaska 5 37
F.H. JAKUB ŁACKI 6 49
FARMER CO. Łukasz Kłósek 8 46
FARMTRAC TRACTORS EUROPE Sp. z o.o. 5 9
FHU ARCHONT 2018 Danuta Parvi 8 42A
FHU SCANDIC-SERVICE s.c. Adam Bomba, Krzysztof Bomba 5 23
Firma BAJA Jacek Konderak 6 30/ 31
Firma Handlowa Dariusz Kowalczyk 6 63
Firma Handlowa MAZUR Andrzej Mazur 5A 7
Firma IZI Michał Izydorczyk 6 74
FIRMA MARTYNA Czajkowski Mariusz 6 86
Firma Nasienna GRANUM Z. Manias, S. Menc, J. Szymański Sp.j. 5 101
Firma Produkcyjna GOPLAST Bogusław Wątor 8 27
Firma Produkcyjno-Handlowa VIRGO Anna Trojnar 5 12A
FLORIBRAS Sp. z o.o. 8 18
FLOSER 8 39
FOODLOVERS.PL - Michał Koppa 5 145
FORM-PLASTIC Sp. z o.o. 5 51
FPH JUMATEX Halina Jurkowska 8 48
FPH Magdalena i Robert Skałka s.c. 5 20
FPH PROGRESJA T. W. R. Walentynowicz Sp.j. 5A 22
FPHU GALERIA KONOPI Angelika Połczyńska 6 62
FPHU MODENA Bożena Madej 5 54
FRITZ KAUSEK GmbH & Co. KG Gartenbau- und Floristenbedarf 8 43
Frowein Export BV 7A 9
FULMINE Aneta Goraj 6 83
Fundacja FRACTAL 8 35A
FX LINE 5A 6
GALAPRODUKT Sp. z o.o. 5A 14/ 15
GARDEN PARTS Sp. z o.o. 5 15
GARDEN SPOT 5A 6
GARDEN SPOT INT. Sp. z o.o. 5 113
GARDEN STONES 5A 2
GARDENPHILIA.COM Sp. z o.o. 5A 30
GARDENPLAST Sp. z o.o. Sp.k. 5A 27
GARTEN PRIMUS GmbH 5 7
GCL Sp. z o.o. 5A 8
GEFA PRODUKTE FABRITZ GMBH 5A 8
GEO POLSKA Sp. z o.o. 8 49
GLOBAL DESIGN Zbigniew Przybylski 6 1
Gospodarstwo Ogrodnicze BYLINOWY RAJ Chwist Paweł 6 33
Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof Słowiński 7A 20
Gospodarstwo Ogrodnicze Przemysław Pers 7A 34
Gospodarstwo Ogrodnicze W.U. Berezińscy 7A 18
Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie GARDEX 7A 35
Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie inż. Paweł Ryś 6 26
Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie Mirosław Walczak 6 17
Gospodarstwo Pasieczne Tadeusz Maciałek 6 87
Gospodarstwo Rolne Adam Kubiak 7A 28
Gospodarstwo Rolne Lipień Piotr Agnieszka 6 13/ 46 /57
Gospodarstwo Rolne Wysoccy 6 18
Gospodarstwo Rolniczo-Ogrodnicze Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Jerzy Smolin 7A 12
Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Karol Zawodny 8 13
Gospodarstwo Szkółkarskie Anna Ciepłucha-Kowalska 7A 29
GOSPODARSTWO SZKÓŁKARSKIE KRZEWÓW OZDOBNYCH I MŁODZIEŻY - Paweł Marcinków 7A 36
GRAF POLSKA Sp. z o.o. 5 92
GRAPANO Sp. z o.o. Sp. k 5 58
GreenBest Ltd 5 90
Greenfire Sp. z o.o. 5 67
GREENFOND Polska Sp. z o.o. 5A 6
Grupa OLX Sp. z o.o. 5 147
Grzegorz Jaskulski 6 12
HAINING UNEED INDUSTRIAL MATERIAL Co.,Ltd 5 135
HANIMAT Sp. z o.o. 5A 25
HARTMANN POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. 5 69
HEALTHY LIFE Przemysław Martyniuk 5 140
HECO Stekcultures B.V. 8 1
HERMES ZPU Janusz Dusza 5 138A
HKL BAUMASCHINEN Polska Sp. z o.o. 5 3
HOME DECORATION & DESIGN Marta Bednarska 5 121
Hoogenraad Handelskwekerijen bv 7A 42
HORTNAS Sp. z o.o. 5 71
HORTPRESS Sp. z o.o. 5A 10
HURTOWNIA OGRODNICZA Bogdan Królik 6 9/ 32
HURTOWNIA OGRODNICZA Bogdan Królik 7A 45
HUZHOU QINGYANG ARTIFICIAL TURF Co.,Ltd 5 132
ICL Polska Sp. z o.o. 8A  
ICL Polska Sp. z o.o. 5 78
IMAGO Oleg Jakowyszczuk Sp.k. 8 49
IMAPAK Piotr Pietrasik 5 60
INFOTECH Jarosław Kin 5 115
IRRIGA Lech Bohdanowicz Sp. j 8 36A
ISEKI-MASCHINEN GmbH 5 43
Iwona Pellets Sp. z o.o. 5 143
JAAR s.c. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jacek Wojciechowski,  Arkadiusz Wojciechowski 6 66
JELIMEX Ewa Marciniak-Małecka 8 24
JFC POLSKA Sp. z o.o. 5 109
JRK Roman Korzeniewski 8 9
JUMI Sp. z o.o. Sp. k. 5A 1
KIK ZIEMSKIE PRODUKTY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa 5 120
KORBANEK 5 4A
KORRO PLUS Joanna Kopeć 8 32
KOR-TRANS Jan Jacyno 5 111
KOSMETYKI Z DOLINY RÓŻ Małgorzata Wrotna 6 50
Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN Sp. z o.o. 5 104
KUBOTA (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce 5 10
KWAZAR CORPORATION Sp. z o.o. 5 46B
Kwekerij Boonen- van der Heijden BV 8 3
Kwekerij Meuter 8 5
Kwiaciarnia 95 5A 6
LASLAND Sp. z o. o. 5 46B
Leenders Plants BV 8 4
LILY GARDEN Marcin Skołucki 6 36
LILY GARDEN Marcin Skołucki 6 24
LINSHU DUODUO PLASTIC PRODUCT Co.,Ltd 5 138
Lodders Boomkwekerijen bv 7A 42
LUKSUS Paweł Magiera 6 39
ŁĄKI KWIETNE Karol Podyma 5 57
M&W CONSTRUCTION Monika Smoleń 5 116A
M.G. DE BOER C.V. 8 6
MAG-MON Justyna Figurska 6 38
MAKITA Sp. z o.o. 5 36
Marek Łucjanek 6 45
Markety PIK Sp. z o.o. 5 147A
Mateusz Młynarczyk FHU WILD LILLY 6 37/ 80
MAXI-PLON Sp. z o.o. 5 84
MEGRAN Zdzisław Krym 5 19
MERAL Sp. z o.o. 5 34
METAL-PLAST WAŁBRZYCH Bocheński Piotr 5 139
METAL-PLAST WAŁBRZYCH Bocheński Piotr 5A 8A
METAL-PLAST WAŁBRZYCH Bocheński Piotr 8 1A
MILEX Józef Milewski 8 26
MILEX Sp. z o.o. Sp. k. 5A 6
MISJA DRZEWA 5A 8
M-KRZEWY Sebastian Młynarczyk 8 17
MKW PRACOWNIA PRZYRODNICZO ROLNA 5A 6
Moncef Bouhajeb MIKROZET 6 42
MTJ- GROUP Marina Górniaczyk Tomasz Drożdż Spółka Jawna 5A 3
NECU Sp. z o.o. 5 118
Norimpex Spółka z Ograniczoną  Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa 5A 29
Nursery Anton Buitenhuis VOF 8 6
ODWIERTY.EU SA 8 24A
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów 5A 6
Ogrodnictwo BEN GARDEN Leopold Lastowski 6 10
Ogrodnictwo Kwiatowe - Marciniak Wiesław 6 3
Ogrodnictwo Wiśniewski Jacek Junior Sp. z o.o. 5 96
OGRODYPRASZKA Jasiński Sławomir 6 8
OMEGA Edward Jesionek 6 73
OPEN PLAST Szewczyk i Wspólnicy Sp.j. 5A 10A
Opolska Szkoła Arborystyki 5A 8
OREN Pest Control - Shield 5 91
OTTE-METALLBAU GmbH & Co. KG 8 28
OWCZAREK Sp. z o.o. 5 94
P GUM-SILL Paweł Kukułka 6 75
P.W. BULECO Kolio Hristov Tzanev 6 20
PASIEKA  A.H. Kwiatkowscy 6 4
PasiekaTrzy Sady  Jarosław Kołb 6 52
PATROL GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA 5A 21
Paweł Ignaciuk 6 64
PEONYMAX Gospodarstwo Rolne Adam Czupiński 6 44
PERFETTO M. Wierzbicki, A. Malec Sp.j. 5 42
PHH SZCZEPAN Jan Jońca 5 114
PHU HA-DWA-O Paweł Filipiak 8 16
Plant Market B.V. 8 18
PLANTICO - Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Zielonki Sp. z o.o. 5 104
PLANTLINE 8 8
PLANTPRESS Sp. z o.o. 7A 30
PLASTKON POLSKA Przemysław Okupniak 5 99
POLIX Sp. z o.o. 5 18
POLNIX Sp.j. Marek & Piotr & Paweł Kurkierewicz 5 122
POLPROTEX s.c. Andrzej Piecyk, Łukasz Górzyński 5 112
Polski Związek Działkowców Okręgowy Zarząd Poznań 8 23A
POLSKIE PLECIONKARSTWO Ewa Świątkowska-Papińska 6 67
POLSKIE PLECIONKARSTWO Ewa Świątkowska-Papińska 6 68
Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych 7A 46
POLSKIE SZKOŁY ARBORYSTYKI 5A 8
PPHU DEKOR-PAP s.c. Sylwia Bies, Piotr Zaręba 5 107
PPHU KOLMAX Marek Kolcz 5 100
PPHU SMAK NATURY Kamila Skowrońska 6 82
PPUH ROLPOLEX Halina Nowacka 7A 22
PPUH SKOLACH G.Michalski, W.Michalski, R.Lachowicz 5 109A
Pracownia Ceramiczne Ogrody Dorota Białek 6 29
ProBiotics Polska Sp. z o.o. 5 68
PROGRASS POLSKA Sp. z o.o. 5 27
PROGRASS POLSKA Sp. z o.o. 8 33A
ProjectPoland.Com Business&Real Estate Management Biznes i Zarządzanie s.c. 5 86
PROSPERPLAST 1 Sp. z o.o. 5 119
PRO-WELLNESS Jurczyk, Abu El Ella, Cyran, Szpak Sp.j. 6 65
Przedsiębiorstwo Handlowe AGROMA S.A. w Poznaniu 5 30
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ADVISER mgr inż. Anna Łukowicz 8 40
Przedsiębiorstwo Nasienne TORAF Leszek, Tomasz i Rafał Węgrzynowscy Sp.j. 5 73
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AGAPLAST Sp. z o.o. 5 24
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AGRONAS Sp. z o.o. 5 55
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe CENTNAS Sp. z o.o. 5 102
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe KARINEX Export - Import Krzysztof Bańkowski 8 50
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HOBBY Piotr Matuszewski 5 106
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jakub Chwieduk 5 115A
PUH ROL-PROJEKT Krzysztof Pajączkowski 5 26
R. DZILIŃSKI Rafał Dziliński 6 85
RAF GOOSSENS BVBA 8 10
RAMP Sp. z o.o. 5 46B
RĘKODZIEŁO Stanisław Mazur 6 48
ROCK EMPIRE 5A 8
ROSAĆWIK Katarzyna Boras-Ćwik 6 35
ROSAĆWIK Katarzyna Boras-Ćwik 7A 21
ROSARIUM Szkółka Róż, Janina i Adam Chodun 6 21
ROSARIUM Szkółka Róż, Janina i Adam Chodun 7A 14
S.F.C. JARDIBRIC 5 49
SCALA PLASTICS POLAND Sp. z o.o. 5A 16
SedumExtra vof 8 14
SERAFIN PUH Andrzej Serafin 5 29
SEWCIO Seweryn Kozłowski 5 68A
SEWCIO Seweryn Kozłowski 5 126A
SEWI Group s.c. Piotr Sęk, Jakub Wiertelak 5A 20
SHIXIA HOLDING Co., Ltd 5 127
SHYMI SCHMUCK 6 7
SIK POLSKI Monika Ceglarek 5A 31
SILKY 5A 8
SisCom S.C. 5 116
SKYLUX NV 5A 6
SŁARO 6 53
SŁOWIAŃSKIE SMAKI Alicja Doan 6 77
SMARTLINE 5A 6
Specjalistyczny Zakład Ogrodniczy  Włodzisław Barcikowski 7A 24
SPÓJNIA Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Sp. z o.o. 5 104
SPÓJNIA Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Sp. z o.o. 6 25
STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. 5 52
Stefan Schwarz 6 76
STEKBEDRIJF GERARD van der Loo bv 7A 42
STELLA GREEN 5A 5
Stowarzyszenie FEDERACJA ARBORYSTÓW POLSKICH 5A 8
Stowarzyszenie Przyjaciół S.O.S. 5 150
STUDIO ZIELENI A&Ł SUŁEK-Łukasz Sułek 6 43
STYROBUD-GÓRNO Piotr Radomski 5 149
STYROBUD-GÓRNO Piotr Radomski 5A 6
SUNNY LAMPS & MINERALS Rafał Kubiak 6 71
SUN-VITA Aleksandra Bernard 5 139A
SUPERBORÓWKA.PL 8 11A
Sylva BVBA 8 10
SZKOŁA DOBREGO SMAKU Sp. z o.o. 5 130A
SZKÓŁKA BĄBLIN Andrzej Kujawa 7A 6
SZKÓŁKA BYCZKOWSCY Krzysztof Byczkowski 7A 3
Szkółka Drzew i Krzewów FRYSZKOWSCY Sp.j. 7A 7
Szkółka Drzew i Krzewów Owocowych i Ozdobnych CONICA Bernadeta Konik 8 7
Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Bartłomiej Ważyński 7A 4
Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Sylwia i Jan Kubiak 7A 41
Szkółka Drzew Owocowych i Ozdobnych Krzysztof Karwacki 6 19
Szkółka Drzew Owocowych, Krzewów i Roślin Ozdobnych Marek i Ewa Nowak 6 11
Szkółka Kaława Sp. z o.o. 7A 11
Szkółka Krzewów Ozdobnych Andrzej Blabuś 7A 33
Szkółka Krzewów Ozdobnych Andrzej Stasiak 6 54
Szkółka Krzewów Ozdobnych Jolanta i Jan Nowaczyk 7A 23
Szkółka Krzewów Ozdobnych Monika i Paweł Banasiak 7A 25
Szkółka Roślin Ozdobnych A.R. Koblańscy 8 23
Szkółka Roślin Ozdobnych DĄBRÓWKA 7A 17
Szkółka Roślin Ozdobnych Mirosław Tomaszek 7A 19
Szkółka Roślin Ozdobnych MÓJ OGRÓD mgr inż.ogr. Elżbieta Nowicka 7A 26
Szkółka Roślin Ozdobnych Mykita - Szymański 7A 16
Szkółka Roślin Ozdobnych WYSOKA Piotr Jaskulski 7A 8
Szkółka Róż M. L. Kierzek 7A 1
Szkółkarstwo Owocowo-Ozdobne Jacek Niedźwiedź 7A 10
Szkółki Van den Berk 5A 6
Szkółki Van den Berk 8 15
TANAKE Concept Sp. z o.o. 8 29
TEUFELBERGER GmbH 5A 8
THE TICKMANNS Marcin Kleszczewski 5 8
TIN TOURS Sp. z o.o. 5 93
TPP Thermoplastics Polska Sp. z o.o. 5 28
TRATWY-NOGAT Edyta Szustak 6 78
TRUST-TEX s.c. A. Jaroma, T. Kokosiński 5 141
TUCHMET Spółdzielnia Branży Metalowej 5 33
Twenthe Plant B.V. 7A 43
UAB DURPETA 5 84
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu 5A 18
Usługi Stolarskie Jaworski Wojciech 6 70
Usługi Stolarsko-Tokarskie Jacek Kaczmarek 6 51
UTECH I Maszyny i Urządzenia Techniczne Sp. z o.o. Sp.k. 5 6
VAN HULLE B. & C. 8 12
VANELLUS Cezary Czajka 5 148
VECTOR WORKS 5A 17
VILMORIN GARDEN Sp. z o.o. 5 64
VIRIDIA AB Sp. z o.o. 5A 24
VROMANS KWEKERIJEN  B.V. 8 22
W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o. 5 70
W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano-Nasienne Sp. z o.o. 6 27
WACKER NEUSON Sp. z o.o. 5 13
Warter Fuels S.A. 5 48
Weifang Huacheng Transnature Plastic Co., Ltd 5 130
WEIFANG QIANWEI IMPORT AND EXPORT Co., Ltd 5 134
WESTLAND Sp. z o.o. 5 63
Wiedenmann GmbH 5 32
Wielkopolska Szkoła Arborystyki 5A 8
WINO EKO KAROLINA SMARZAK Karolina Tomczak 6 72
WOKAS SA 5 82
WUYI CHENGHONG STAINLESS STEEL PRODUCTS Co.,Ltd 5 133
Wydawnictwo TARGET PRESS Sp. z o.o. Sp.k. 5 89A
YAMAKKO ELECTRICAL MACHINERY (SUZHOU) Co., Ltd 5 129
YANGJIANG HOMEEASE HOUSEHOLD PRODUCTS Co.,Ltd 5 128
Young Plants Holland 7A 42
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy BEST-PEST Małgorzata Świętosławska, Jacek Świętosławski Spółka jawna 5 65
Zakład Szkółkarski ŻYWOTNIK Edward Tuczyński 7A 37
Zakład Usługowo-Handlowy DW-TECH Denis Wocka 8 30
Zakłady Chemiczne SIARKOPOL TARNOBRZEG Sp. z o.o. 5 59
ZAROŚLA Bartosz Ławniczak 8 20
ZIDA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 5 79
ZIELONE EKRANY 5A 28
ZIELONY KRAJOBRAZ Sebastian Fotyniuk 8 31
ZIELONY OGRÓD Maria Poliwodzińska 6 28
ZOOLEK Andrzej Mikuła 8 30A
Związek Szkółkarzy Polskich 7A 39
ZYMON Szkółka Krzewów Ozdobnych Stanisław Zymon 7A 5