Nowa odsłona Grand Prix Gardenii!

Prestiżowy konkurs dla roślin – Grand Prix Gardenii – zyska w tej edycji zupełnie nową odsłonę.

gpd_2019_male.jpg

Sposób głosowań nie zmieni się – nadal nagradzać będziemy najlepsze rośliny według Sądu Konkursowego, głosów Zwiedzających oraz głosów Internautów. Jednak oprócz standardowego oznaczenia wręczanego na scenie, zwycięzcy otrzymają graficzne medale. Ich użycie w materiałach internetowych oraz drukowanych, pozwoli podkreślić wyróżnienie wśród dużo szerszej publiczności niż tylko ta, obecna na Gardenii! Zgłaszając swoje rośliny zyskujesz promocję na wielu polach oraz rozpoznawalny znak, który może towarzyszyć jej przez cały rok!

Termin zgłoszeń do udziału w konkursie mija 18.01.2019 r.

 

Czytaj regumain >>>

Pobierz formularz zgłoszeniowy wersja PL >>>

Download application form version EN >>>

Korzyści płynące z wygranej w konkursie:

  • Informacje na temat roślin nagrodzonych w konkursie zostaną opublikowane na stronie www.gardenia.mtp.pl ( 150.000 unikalnych użytkowników )
  • Informacje na temat roślin nagrodzonych w konkursie zostaną opublikowane na profilu Facebook Targów Gardenia (15.861 like’ów)
  • Informacje na temat roślin nagrodzonychw konkursie zostaną wysłane do bazy 5.000 osób (specjalnie wyselekcjonowana grupa branżowych zwiedzających)
  • Informacje na temat roślin nagrodzonych w konkursie zostaną opublikowane w materiałach drukowanych (artykuły w prasie branżowej i ogólnopolskiej, katalog dla zwiedzających).
[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact