Usługi reklamowe

Oferta reklamowa obejmuje wszelkie formy promocji umożliwiające Państwu skuteczne dotarcie do określonej grupy docelowej. Zawiera ona skuteczne narzędzia wspomagające Państwa udział w targach jako wystawcy. Właściwe i trafne skorzystanie z tych narzędzi przekłada się na zwiększenie zainteresowania Państwa ofertą profesjonalnych gości targowych.

KATALOG TARGOWY

Miedzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają wsyztskich wystawców do skorzystania z innowacyjnej platformy STREFA WYSTAWCY - DŹWIGNIA BIZNESU. Na mail podany w formularzu zgłoszeniowym A1 otrzymają Państwo indywidualny login oraz kod dostępu do platformy, której zadaniem jest ułatwienie Państwu przygotowania wystapienia targowego.

Zamów reklmę w Katalogu Targowym.

Platforma Strefa Wystawcy służy do:

  1. zamieszczania wpisu, oferty i logo firmy do katalogu targów,
  2. dokonywania elektronicznej edycji wpisów i zamieszczania ich w raportach Infocredit,
  3. zamieszczania wpisów produktowych w Internecie (bezpłatnie 3 produkty w j. polskim i angielskim i 5 zdjęć),
  4. zgłaszania produktów do konkursu o Złoty Medal MTP,
  5. kontrolowania zamówień i wystawionych faktur związanych z uczestnictwem Państwa firmy w targach,
  6. zamawiania raportów Infocredit o dowolnej firmie z Polski czy z zagranicy.

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę, że niewprowadzenie wpisu w Strefie Wystawcy oznaczać będzie, że informacja o Państwa firmie nie znajdzie się w katalogu targów!

kliknij w baner, by dowiedzieć się więcej:

strefa_wystawcy.jpg

OUTDOOR / INDOOR

Oferta reklamy wielkoformatowej na targach to zdecydowanie najatrakcyjniejsza i najbardziej widoczna forma promocji. Oferowane przez nas powierzchnie znajdują się na zewnątrz pawilonów, na ich głównych ścianach, a także w miejscach neutralnych w pawilonach oraz holach wejściowych. Największe z nich osiągają powierzchnię maksymalną do 360m2.

Zobacz szczegółową ofertę: prezentacja - OUTDOOR i INDOOR

Osoby zainteresowane ofertą oraz zapoznaniem się z cennikiem każdorazowo prosimy o kontakt:

Małgorzata Barczak
tel. +4861 869 2524 fax +4861 869 2960
e-mail: malgorzata.barczakat mtp.pl

banner_2.JPG banner.JPG

FLAGI i KONSTRUKCJE REKLAMOWE

Jako wystawca macie Państwo możliwość ustawienia na terenach targowych (teren otwarty lub miejsca neutralne) własnych konstrukcji reklamowych. W zależności od wielkości konstrukcji i sposobu mocowania postaramy się każdorazowo wybrać dla Państwa jak najlepszą lokalizację. Istnieje także możliwość zawieszenia flag reklamowych na masztach własnych wystawcy lub na masztach targowych.

Pobierz formularz konstrukcji reklamowych >>>

 

ballon 3.JPGbalon.JPGbalon2.JPG

REKLAMA RUCHOMA - Hostessy

Podczas targów wszyscy wystawcy mogą skorzystać z możliwości rozdawania swoich materiałów promocyjnych, folderów, gadżetów reklamowych gościom targowym. Dzięki reklamie ruchomej można dotrzeć z informacją do zwiedzających jeszcze zanim znajdą się oni na Państwa stoisku. Spektrum możliwości wykorzystania tej usługi jest ogromne. Począwszy od charakterystycznie przebranych hostess, poprzez szczudlarzy, osoby na rolkach, wrotkach, a skończywszy np. na mimach. Wybór należy do Państwa i zależy od Państwa pomysłowości.

Mogą Państwo także skorzystać z naszej bazy hostess. Jeżeli będą Państwo zainteresowani prosimy o kontakt:

Jan Krzymiński

Napisz email Jan Krzymiński
tel. +48 61 869 2437
e-mail: jan.krzyminskiat mtp.pl
000045.png

 


REKLAMA W POZNAŃSKIM MAGAZYNIE TARGOWYM

Poznański Magazyn Targowy wydawany jest przez Delegaturę MTP w Warszawie. Ukazuje się 4 razy w roku i prezentuje najważniejsze informacje dotyczące targów odbywających się w nadchodzącym kwartale. Poznański Magazyn Targowy drukowany jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz rosyjskiej i rozsyłany do Izb Przemysłowo-Handlowych, Izb Gospodarczych, Ambasad i Stowarzyszeń na całym świecie.

Zainteresowanych umieszczeniem w PSM swojej reklamy prosimy o kontakt:

Napisz email Katarzyna Supa
tel. +48 61 869 2137
e-mail: katarzyna.supaat mtp.pl
009687.png
[ Wstecz ]