Nowe restauracje GARDEN CITY na terenie MTP

Miłośnicy dobrej kuchni, którzy lubią celebrować smaki na najwyższym poziomie powinni odwiedzić jedną z pięciu nowych restauracji. Serwowane potrawy zawierają akcenty nowoczesnej kuchni polskiej z francuskimi oraz śródziemnomorskimi dodatkami. Restauracje zlokalizowane są w pawilonie 15.

Każde wnętrze powstało w odmiennej stylistyce i w subtelny sposób nawiązuje do natury: ognia, kryształu, powietrza, wody i piasku. Rozbudowana infrastruktura i zaplecze techniczne pozwalają na stworzenie idealnych warunków do prowadzenia rozmów biznesowych. Szefem kuchni jest Tomasz Zdrenka, zwycięzca kulinarnego Pucharu Polski i laureat wielu międzynarodowych konkursów kulinarnych. Wystawcy Targów GARDENIA będę mogli również skorzystać ze specjalnej oferty menu dostępnej w porze lunchu lub z opcji lunchu z dostawą na wskazane stoisko.

Serdecznie zapraszamy podczas Targów GARDENIA do skorzystania z oferty Restauracji GARDEN CITY. Zestawy śniadaniowe dostępne są w godz.9.00 – 12.00, Menu lunchowe i degustacyjne dostępne są w godz. 12.30 – 17.00

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie / PAWILON 15 / SALA WODY.

[ Wstecz ]
Współpraca Medialna

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact