XIII Forum Miejska Sztuka Ogrodowa już 21 lutego 2019 w Poznaniu!

Już 21 lutego podczas Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA w Poznaniu odbędzie się XIII Forum Miejska Sztuka Ogrodowa.

Na uczestników czekają panele dyskusyjne z udziałem branżowych profesjonalistów, kilka godzin interesujących rozmów oraz spora dawka użytecznej wiedzy. Tym razem podczas konwentu poruszać będziemy tematy związane z największymi wyzwaniami, przed jakimi stają dziś architekci krajobrazu.

Przejdź do FORMULARZA REJESTRACUJNEGO >>>

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WYDARZEŃ >>>

 

XIII Forum Miejska Sztuka Ogrodowa odbędzie się 21 lutego 2019 r. w pawilonie 15 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Potrwa od godziny 10 do 16 i podzielone będzie na panele dyskusyjne z udziałem ekspertów oraz publiczności. Udział w Forum jest bezpłatny.

O wyzwaniach, jakie stoją obecnie przed architekturą krajobrazu w Polsce i na świecie rozmawiać będziemy z ekspertami z różnych dziedzin zieleniarskiej branży. Przybliżymy tajniki takich zawodów, jak inspektor nadzoru oraz konserwator zabytków ds. zieleni, kierownik zieleniarskich robót na budowie, przedsiębiorca prowadzący biuro projektowe, ale także zatrudnionych u niego architekt czy też uczelniany wykładowca/doktorant na kierunku związanym z architekturą krajobrazu. Z uwagi na to, że w Forum MSO udział bierze wielu młodych ludzi, którzy często dopiero rozpoczynają swoją przygodę z architekturą krajobrazu, organizatorzy zebrać chcą grono osób reprezentujących różne dziedziny branży. Zamierzeniem jest przekazanie jak najwięcej użytecznych informacji, które mogą decydować o wyborze konkretnego zawodu w przyszłości.

Podobnie jak w ubiegłym roku Forum towarzyszyć będzie dyskusja, w której udział mogą wziąć wszyscy zainteresowani uczestnicy wydarzenia. Każdemu panelowi towarzyszyć będzie wymiana zdań między prelegentami a publicznością. Będzie to więc doskonała okazja do zadania profesjonalistom intersujących i nurtujących pytań. Forum poprowadzą wspólnie dr hab. Piotr Urbański z Katedry Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Dominik Szymański redaktor prowadzący miesięcznik „Zieleń Miejska”.

Podczas MSO rozwiązana zostanie także VIII już edycja konkursu firmy Abrys „Inspiracje w przestrzeni”, w którym młodzi architekci krajobrazu wykazać mogą się kreatywnością w zaprojektowaniu ogrodu społecznego. Przewidziano przyznanie nagród w dwóch kategoriach: debiutant oraz profesjonalista. Szczegóły znane będą już niebawem.

Organizatorami Forum jest redakcja miesięcznika „Zieleń Miejska” oraz MTP Grupa.
Patronat merytoryczny sprawują: Stowarzyszenie Architektury Krajobrazu, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów, Stowarzyszenie Polskich Architektów Krajobrazu i Związek Szkółkarzy Polskich.
Patronat honorowy sprawuje Prezydent Miasta Poznania oraz JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji.

PRZEJDŹ DO FORMULARZA REJESTRACUJNEGO >>>

Wstecz