ZIELONA ALEJA parkowa na Targach GARDENIA

Jak powinna wyglądać wzorcowa parkowa aleja? Które z drzew najlepiej się w niej sprawdzą? Jak ją zaaranżować? Czy ważniejsza jest jej rola estetyczna, a może praktyczna? Odpowiedzi na to pytania będzie można znaleźć na Targach GARDENIA, które odbędą się w dniach 21-3 lutego na terenie Targów Poznańskich.

W dzisiejszych czasach park jest miejscem uprawiania sportu, odpoczynku, spotkań, a także odbywania się różnych eventów. To też doskonała przestrzeń stanowiąca ostoję zieleni dla mieszkańców miast, w których aktywnie i bezpiecznie można spędzić czas całą rodziną. Obecnie w parkach znaleźć można nie tylko drzewa, kwietniki z kolorowymi roślinami czy różne okazy roślin w donicach, ale też place zabaw czy miejsca do uprawiania sportu lub gier. Codziennie w parku „rosi się” od biegaczy i rowerzystów, dzieci i młodzieży  pragnącej zabawy, jak i przedstawicieli starszego pokolenia  poszukujących wypoczynku. Dlaczego? Ponieważ park zapewnia ogromne korzyści dla zdrowia fizycznego, jak i psychicznego.

Jak powinna wyglądać wzorcowa parkowa aleja? Które z drzew najlepiej się w niej sprawdzą? Jak ją zaaranżować? Czy ważniejsza jest jej rola estetyczna, a może  praktyczna? Odpowiedzi na to pytania będzie można znaleźć na Targach GARDENIA, które odbędą się w dniach 21-3 lutego na terenie Targów Poznańskich. ZIELON ALEJA parkowa będzie nie tylko miejscem inspiracji, ale i odpoczynku dla uczestników GARDENII. Projekt ZIELONEJ ALEI zlokalizowanej w pawilonie nr 5 wykona Damian Prządka z firmy Zieloni.pl


Partnerami akcji są:  4IQ GROUP Sp. z o.o., ARBOEKO s.r.o., Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ADVISER mgr inż. Anna Łukowicz, SZKÓŁKA BYCZKOWSCY Krzysztof Byczkowski, Gospodarstwo Szkółkarskie Anna Ciepłucha-Kowalska, Szkółkarstwo Owocowo-Ozdobne Jacek Niedźwiedź, DAXTON POLAND Waldemar Kosałka, Architektura Ogrodowa WOOD DESIGN Waldemar Wilk, Projekt DAMIAN PRZĄDKA, KARTY do gry HUSQVARNA.

 

Projekt wykonał Damian Prządka z firmy Zieloni.pl

widok1.jpg

widok1a.jpg

widok6a.jpg

widok7.jpg

widok10a.jpg

widok11a.jpg

widok12a.jpg

widok14.jpg

Wstecz